14 Komentarzy

 1. Paweł pisze:

  do sl
  niestety taka jest tu piłka.Ja brałem udział w wielu przekrętach.ale może zmieni się tu obraz lokalnej piłki .Nie wiem czy nie lepiej byłoby połączyć Górala z Koszarwą.Wtedy sponsorem był by Browar i tym klubem walczono nim chocby o awans do 2 ligi.

 2. Ilinoi pisze:

  Rafał Hałat – w 100% zasłużenie. Większość kolegów zapewne nie wie co to jest Śląska Liga Juniorów a już na pewno nie oglądała meczów tej ligi. Być królem strzelców ŚLJ to COŚ ! Szacunek Rafał i kompletnie nie przejmuj się tym co tu czytasz.Powodzenia.

 3. Sl pisze:

  Masz racje Kacper nie ma się co osmieszać.
  Bo jedyną osobą, która się tu ośmieszyła jest ten internauta.
  Na 99% jest to osoba związana z klubem sportowym Mitech.
  Jak tylko odbierzemy ze sklepu puchar, który został zamówiony dla zwycięzcy osobiście go zaniosę do Klubu TS Mitech Żywiec skoro tak go chcieli posiadać.
  I zdradzę ci więcej. Rok temu zrobili to samo. Sztucznie nabili głosy swoim zawodniczkom. Widać to jedyne trofea jakie ten klub potrafi zdobyć bo na boisku prezentuje się mizernie.
  Jak w tej naszej piłce ma być normalnie skoro w zapyziałej B Klasie co kolejka są przekręty to co wyrabia się na centralnych szczeblach?
  Granie na czyjeś papiery, granie w sobotę całego meczu w juniorach a w niedzielę w A czy B Klasie, dopuszczanie prez Podokręg do rozgrywek klubów, które nie spełniają regulaminu, łamanie przez Podokręg regulaminów rozgrywek, które sami wcześniej ustalili. Śmiechu warte kary orzekane pzrez Podokręg na rzecz klubów, które zostały przyłapane na oszustwie i tak mozna jeszcze długo wyliczać.
  Nasza lokalna piłka to jedno wielkie szambo a efekty widać w rozgrywkach. Nikomu w naszym Powiecie nie zaleźy na rozwoju sportu ani władzom ani prezesom klubów, ani mieszkańcom a na zawodnikach kończąc. Mamy 1 klub w 4 lidze, który dostał się tam przypadkiem z uwagi na rezygnacje Porąbki z gry w tej lidze, 4 kluby w okręgówce a po sezonie pewnie 2 z niej zlecą. Oto obraz naszej żałosnej kopanej. Kiedyś w Żywcu na mecze Czarnych, Górala czy Koszarawy przychodzili ludzie w tysiącach, dziś 100 osób na jakimś meczu to wielki wyczyn. Ale co Ty anonimowy dzieciaku mozesz o tym wiedzeć.
  Od dziś wracamy do możliwości umieszczania komentarzy na naszej stronie TYLKO dla zalogowanych uzytkowników. Nie mamy zamiaru dyskutować z anonimami.
  Ja jako założyciel i właściciel tego serwisu osobiście mam juz dość. Serwis jest opłacony do końca czerwca 2014. Jesli ktoś chętny by go kupić proszę o email. Ja więcej swojego czasu nie będę marnował na to żałosne widowisko jakim jest lokalna piłka nożna.

 4. Kacper pisze:

  Panowie Redaktorzy Żywieckiej Piłki!!!
  Weźcie się nie ośmieszajcie.
  Żadnego zabezpieczenia na Waszej stronie przy głosowaniu nie było.
  Można było głosować ile razy się chciało wystarczyło tylko wyjść z Waszej strony i ponownie wejść (bez potrzeby wylogowania i tak można było w ciągu minuty z 5 razy zagłosować),więc nie piszcie na Waszej stronie i na FB o jakimś włamaniu w Wasz system i że oddajecie sprawę do Organów Ścigania, bo się ośmieszacie jeszcze bardziej ( nigdzie w regulaminie nie było że wolno tylko raz głosować). Ja sam głosowałem w ten sposób kilka dziesiąt razy żeby Wam pokazać jak to nie profesjonalnie zrobiliście.

 5. kaszlok pisze:

  Niestety wiedziałem że tak to się skończy, że ktoś ponabija głosy. Rok temu też tak było no ale wtedy mimo to przyznano nagrody zgodnie z wynikami tej ankiety, co wg mnie było trochę niesprawiedliwe. Przypomnijmy że wtedy również najwięcej głosów zdobyła piłkarka z Mitechu.

  Jeżeli podobny plebiscyt odbędzie się za rok 2014 to proponuję żeby redakcja również rozesłała do klubów listę nominowanych (znając życie nie wszystkie kluby odeślą odpowiedź ale większość pewnie postąpi uczciwie), a także zorganizowała głosowanie przez maila. Na pewno nikomu nie będzie chciało się tworzyć 200 kont żeby ponabijać głosy, a nawet jak ktoś pozachęca innych znajomych do głosowania to będzie to wg mnie o wiele bardziej uczciwe niż nabijanie głosów w sondzie.

 6. By Ja pisze:

  Figura Nowakowski albo Żołna

 7. kibic pisze:

  Brawo! Pod sąd śmiecia. Niech wie prostak, że w necie nie jest anonimowy! Mam nadzieję, że go policmajstry znajdą i mu dop….lą ile się da.

 8. obiektywny pisze:

  a o tym że był królem strzelców Śląskiej Ligi to już zapominacie.Zapewne żaden z was nie powąchał piłki w tak wysokiej klasie rozgrywek więc skończcie z tymi komentarzami że nie zasługuję,ale skoro samemu się nic nie osiągnęło to najlepiej zjechać innych…Typowe

 9. kaszlok pisze:

  Hałat to raczej mógłby być odkryciem roku bo ma zadatki na dobrego piłkarza i błyszczy w juniorach ale nie oszukujmy się w drużynie seniorskiej nie zasmakował jeszcze na dobrą sprawę wielkiej piłki a większość bramek strzelił w PP Grapie, natomiast w okręgówce strzelał głównie outsiderom.

  PS. Ponad 400 głosów w kilka godzin po uruchomieniu sondy dobrze świadczy o odwiedzalności strony ;)

 10. Sl pisze:

  Zazdrość? Cały grudzień była możliwość zgłaszania swoich kandydatur to trzeba było się wykazać wtedy a nie teraz wypisywać tutaj dyrdymały. Hałat podobnie jak Żołna,Nowakowski,Półtorak i Salachna zostali wybrani przez internautów. Prosimy o rozważne dobieranie słów w komentarzach inaczej zostaną one wyłączone.

 11. albinos pisze:

  Hałat ? bo ma 12 bramek w Lidze okręgowej „B” juniorów oraz 3 bramki strzelone Trzebini która jest w B-klasie ? To jest śmiechu warte. To już Kingę mogliście lepiej dać przynajmniej ma złoto MISTRZOSTW EUROPY.

 12. Kibic pisze:

  Z tym Halatem toscie pojechali,pilkarz roku ha za co?kandydatura malo powiedziec smieszna jak dla mnie komiczna hehe…..

 13. zon pisze:

  dokładnie bez przesady

 14. przemek pisze:

  kass tu jest Hałat . To że jest młody nie daje mu prawa konkurować choćby z popularnym Klatą

Napisz komentarz:

*