Genialne pomysły na użycie folii spożywczej

www.desig-n.pl

Produkt, jakim jest folia spożywcza z pewnością charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem. Można powiedzieć wręcz, że jest to niezbędnik w każdym domu, bez którego nie można się obejść. Idealnie nadaje się do ochrony potraw i produktów przed straceniem na atrakcyjności, świeżości, aromatu, ale także ma inne, zupełnie niebanalne funkcje. Oto genialne pomysły, które sprawią, że świat stanie się prostszy:

  • Każda kobieta zna działanie maseczek i kremów. Mają poprawiać elastyczność, nawilżać, oczyszczać, upiększać, rozświetlać, itd. Działanie takich specyfików jest proste i z reguły niczym od siebie się nie różni: trzeba nałożyć produkt na twarz, stosować go w określonym czasie, nie zapominać o regularności. Folia spożywcza ma jednak ciekawe zastosowanie, które może pomóc w osiągnięciu lepszych efektów przez te kosmetyki. Chodzi tylko o to, aby na takie produkty nałożyć dokładnie folię. Ma ona usprawnić wchłanianie się takich kremów, czy maseczek, a w efekcie prowadzić do lepszych rezultatów;
  • Muszki owocówki to zmora letnich dni – w kuchni, na dworze, na pikniku, czy grillu.

    Powodem jest częstsze korzystanie z darów natury, jakimi są owoce i warzywa. Chcąc uniknąć problemu, jakim są te uciążliwe stworzenia, należy zaopatrzyć się w folię spożywczą. Przykładem genialnego pomysłu jest mała pułapka, stworzona przy użyciu kubka, słodkich owoców lub miodu i folii. Wystarczy w środku ułożyć kilka plasterków np. truskawek lub kilka kropli miodu i przykryć folią. Następnie zrobić kilka niewielkich otworów do których dostaną się zwabione muszki. Co ciekawe – już nie wylecą. Często zdarza się, że mamy także ochotę na słodkie napoje, do których wlatują. Wystarczy przykryć kubek z którego pijemy szczelnie kawałkiem foli, a na środku zrobić miejsce na słomkę – wolność dla ulubionej herbaty mrożonej gwarantowana.

.

http://uni-kat.pl/ wynajmujemy przyssawki na zlecenie wynajem przyssawek zleć wynajem przyssawek