Podwieszany sufit, przytulny pokój

fototapety do salonu

Wysokie sufity często sprawiają, że mieszkanie wydaje się obszerne, mało przytulne i przede wszystkim źle zaprojektowane. Ale przestrzeń umieszczona wysoko nad naszymi głowami, często pomalowana na tradycyjny i nudny biały kolor nie jest łatwa do zagospodarowania.

Na szczęście projektanci wpadli na świetny pomysł, jakim jest podwieszany sufit. Podwieszany sufit sprawi, że mieszkanie stanie się bardziej przytulne, a równocześnie pozwoli ukryć wszelkie niedoskonałości oraz brzydko wyglądające instalacje, które często z braku innego miejsca umieszczane są właśnie na sufitach.

Bardzo efektownie wygląda zamontowane na nim oświetlenie, często w postaci lamp punktowych. Sufit podwieszany, budowany z płyt gipsowo-kartonowych jest coraz częściej wykorzystywany nawet w nowym budownictwie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że podwieszany sufit często chroni pokój przed utratą ciepła. A w przypadku sąsiada, który hałasem uprzykrza nam życie montujemy izolacje akustyczne i wszystkie problemy odchodzą w niepamięć, a my znowu możemy cieszyć się wolnym czasem.

majster arteka24