Jazda na torze i po bezdrożach, czyli jak dobrze spędzić czas za kierownicą

Wielu z nas uwielbia prowadzić samochód. Uważamy, że to wspaniała czynność, która niesamowicie odpręża, jest przyjemna, a zarazem pełna adrenaliny. Zdecydowanie można dobrze się bawić za kierownicą, ale lepiej nie robić tego podczas regularnej jazdy samochodem po ulicach. Wtedy lepiej żebyśmy jechali bezpiecznie i ostrożnie. Poszaleć możemy przy innych okazjach.

Jakich? Choćby wybierając się na tor gokartowy czy też na rajd quadem. Zdecydowanie gokarty i quady to ciekawa opcja szaleństw za kierownicą. Zapewne większość z nas jeśli sama nie jeździła na gokartach to widziała, jak inni na torach gokartowych szaleją. Tak, to coś niesamowitego i pełnego pozytywnych emocji mimo, że robi się tam wszystkie te rzeczy, które na drodze irytują innych kierowców. Czyli zajeżdża drogę, wjeżdża komuś pod jego pojazd, daje ostre zakręty czy uderza o bandę.

Tutaj to jest nie tylko respektowane, ale i stanowi element dobrej zabawy. Każdy, kto choć raz był na torze gokartowym to wie. Oczywiście dla tych, którzy szukają jeszcze więcej wyzwań doskonałe będzie jeżdżenie quadami. Tam musimy naprawdę się wysilić. Tam jazda wygląda o wiele inaczej niż na jezdni, bo jest po prostu trudniejsza.

Mamy przeszkody do opanowania, mamy trudną powierzchnię i jesteśmy zmuszeni do tego, aby radzić sobie w sytuacjach ekstremalnych. Z pewnością jazda quadami pomoże nam później w wielu trudnych sytuacjach na drodze, a więc warto od czasu do czasu sprawdzić się w ten sposób.

http://katalizatory-malopolskie.pl/