Paznokcie białe jak śnieg

Białe paznokcie do niedawna były zarezerwowane jedynie jako manicure ślubny. Jednak coraz częściej można spotkać je w codziennych stylizacjach na kobiecych dłoniach.

Do czego pasuje taki manicure i na co należy przy nim uważać? Pomalowane na biało paznokcie bardzo przykuwają uwagę. Dlatego też musisz zadbać o to, by manicure był naprawdę starannie i dokładnie wykonany.

Każde, nawet najdrobniejsze niedociągnięcie będzie przy tym kolorze bardzo widoczne. Przy nakładaniu białego lakieru należy wykazać się także dużą wprawą i zdolnościami.

Niestety białe lakiery mają to do siebie, że nakładają się nierównomiernie i często pozostawiają po sobie smugi. Zazwyczaj potrzeba nałożenia kilku warstw, aby osiągnąć pełne krycie i założony efekt.

Nosząc białe paznokcie pamiętaj też o tym, że nie każdemu one pasują. Jeżeli masz bardzo jasną cerę, to taki manicure może na twoich dłoniach wyglądać niekorzystnie.

Podobnie jest z osobami o ciemnej karnacji, w zestawieniu z ciemną cerą czysto białe paznokcie również nie będą się estetycznie prezentowały.

Femestetic