Pokój dla nastolatka, jak z magazynu

poznańskie garderoby garderoby poznań zapraszamy do poznania po garderobę

Dorastające dziecko w domu to duże wyzwania, zwłaszcza, gdy wchodzi w okres, gdy nie chce mieszkać już w swoim dziecięcym pokoju, jednak nie jest jeszcze gotowe na przejście do nudnych wnętrz dla dorosłych. Dlatego warto poradzić się dziecka i pozwolić mu samemu wybrać odpowiedni design, oczywiście korzystając również ze wskazówek ekspertów. Urządzając pokój dla nastolatka warto przyjrzeć się obecnym trendom, a tam królują łóżka piętrowe, które zamiast dolnej kondygnacji mają wbudowane biurko, biblioteczkę lub miejsce na wypoczynek.

Wygląda to efektownie, a jednocześnie pozwala na zaoszczędzenie miejsca i wykorzystanie przestrzeni. Należy również zadbać o odpowiednie oświetlenie, biurko powinno być osadzone blisko okna, by jak najbardziej ułatwiać naukę. Obok biurka powinna być ustawiona półka lub szafka na książki, by zapewnić jak najszybszy dostęp do potrzebnych materiałów.

W pokoju dla nastolatka bardzo ważne są także kolory, powinny być raczej ciepłe, by zapewnić przyjemną atmosferę, jednak tutaj warto poradzić się dziecka i być może zaryzykować wzorzyste tapety lub ciekawe wzory na ścianach.

http://www.meblehoreca.pl/meble/stoly-konferencyjne http://www.tanibankiet.pl/meble/stol-konferencyjny