Jak wygrać wojnę z cellulitem?

www.katarzynalaska.pl

Cellulit, zwany też potocznie skórką pomarańczową, to udręka kobiet na całym świecie. Dotyczy płci pięknej w różnym wieku, szczególnie po okresie dojrzewania i wiąże się zwykle z nadmiarem estrogenów.

Chęć odzyskania jędrnego i gładkiego ciała to mozolna i codzienna pracą nad swoimi nawykami. Z pewnością jednak zdrowy wygląd i dobre samopoczucie jest warte poświęceń.

Wysiłek fizyczny, odpowiednio zbilansowana dieta, masaże oraz kremy są niezwykle ważne w walce z cellulitem. Wystarczy ćwiczyć trzy razy w tygodniu po 45.

minut, aby nasze ciało czuło się i wyglądało lepiej. Do tego należy pamiętać o piciu około półtora litra wody dziennie i dbaniu o urozmaiconą dietę, bogatą w błonnik.

Ważne są również masaże, które możemy łączyć z użyciem kremów antycellulitowych, stosując je codziennie po kąpieli. Taka regularność z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty.

Dla niecierpliwych walkę z pomarańczową skórką można również wszcząć w gabinetach kosmetycznych lub medycyny estetycznej.

Na imprezy typu komunia święta sukienki dla dziewczynek szyte są na zamówienie Świetne oczyszczanie twarzy gocław w doskonałym salonie kosmetycznym