Gdzie w Gdańsku można korygować nos?

Wiele osób zmaga się z problemem, jakim jest niezadowalający wygląd nosa. Kształt, wielkość i inne mankamenty wpływają na to, że ludzie zaczynają szukać profesjonalnych rozwiązań. Największy kłopot w tym, że niezgrabnego nosa nie da się ukryć – ani pod makijażem, ani w żaden inny sposób. Jednym ze najpopularniejszych technik na sprawną korekcja nosa gdańsk okazują się być operacje plastyczne. Decyduje się na nie coraz więcej osób, a z tego powodu coraz więcej placówek zaczyna oferować daną usługę. W Polsce we wszystkich większych miastach można już znaleźć profesjonalistów, którzy podejmują się rozwiązania tego problemu. Nie inaczej jest w Gdańsku, gdzie miejsc zabiegów jest co najmniej kilkanaście. Najważniejsze jest jednak to, by umiejętnie wybrać daną placówkę. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań oraz zaplanowanych kryteriów. Dla jednych najważniejszy będzie profesjonalizm, dla innych cena. Istnieje także największa grupa ludzi, która szuka połączenia tych dwóch zależności, a z dedykacją dla nich stworzyliśmy listę renomowanych placówek:

  • Na pierwszym miejscu zestawienia znajduje się szpital ,,ETER-MED’’, w którym pacjenci mogą liczyć na wykonanie profesjonalnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Głową zespołu lekarzy w tej dziedzinie jest doświadczony doktor Paweł Szychta. Swoje umiejętności nabywał w Wielkiej Brytanii, USA, Belgii w Polsce.

    Oprócz korekcji nosa, dodatkowo oferuje zabiegi dotyczące: piersi, uszu, tkanki tłuszczowej, powiek. Jest polecany przez swoich pacjentów, którzy mówią o nim w samych superlatywach. Co więcej, na swojej stronie internetowej sprawnie odpowiada na wszelkie pytania i obawy zainteresowanych danymi zabiegami. Stacjonuje w Gdańsku przy ulicy Żabi Kruk. Terminy wizyt są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem;

  • Alicja Renkielska to chirurg plastyczny, wykonujący zabiegi w ,,Centrum medycznym LUX-MED’’ na ulicy Zwycięstwa w Gdańsku. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród swoich pacjentów, a wizyty – podobnie jak w pierwszej propozycji, są dość odległe. Zajmuje się nie tylko chirurgią plastyczną, ale i ogólną. Oprócz korekty nosa, można zdecydować się u pani doktor na: usuwanie zmarszczek, blizn, znamion skórnych;
  • Na liście nie może zabraknąć także ośrodka ,,Swissmed Centrum Zdrowia’’, znajdującego się w okolicach Jaśkowej Doliny. Korekcją nosa w tymże miejscu zajmuje się doktor Jerzy Jankau. Jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Pacjenci bardzo chwalą współpracę z doktorem nie tylko ze względu na perfekcyjnie wykonane zabiegi, ale także rozmowę i wsparcie. Oprócz flagowej ofercie, jaką jest korekcja nosa, często podejmuje się powiększania biustu, rekonstrukcji uszu i innych.

Z powyższej listy wynika, że profesjonalistów w zakresie chirurgii plastycznej na wybrzeżu nie brakuje.

Jeśli chodzi o korekcję nosa – warto umówić się do polecanych ekspertów i omówić swój przypadek na wizycie wstępnej.